Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’dan 7 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaştı

Ubisoft'un merakla beklenen oyunu Assassin's Creed Valhalla yakında piyasada olacak. Şirket, oyunun 7 dakikalık oynanış videosunu yayınladı.

İlk oyunundan bu yana oldukça popüler olan Assassin's Creed serisindeki bir sonraki oyun ise Assassin's Creed Valhalla olacak. Oyunun piyasaya sürülmesi için fazla zaman kalmazken Ubisoft'tan 7 dakikalık bir oynanış videosu geldi. Yeni oyunda, 9. yüzyıl İngiltere'sinde maceraya atılan bir grup Viking'e odaklanacağız. Oyuncuların amacı bölgede yaşayan dört krallık arasında ittifaklar kurmak olarak açıklandı. Yeni video oyunundan ne beklememiz gerektiğini gösteriyor.

Karakterlerimizi özelleştirebiliriz

Yeni oyunda sadece ana karakterimiz Eivor'un cinsiyetine karar vermeyeceğiz. Ayrıca karakterimizin dövmelerini seçme şansımız da olacak. Ayrıca teknemizi oyunda geliştirdiğimiz beceriler ve bulduğumuz gizli ödüllerle süsleyebileceğiz.

Çarpışan kılıçların, sallanan baltaların ve Viking botlarının olduğu bir savaş sahnesi bizi karşılıyor. Bu oyunda sadece bazı düşmanları öldürmüyoruz, işin siyasi tarafına da dahil oluyoruz. Oyunda büyük savaşlar da var.

Bunlara da Göz Atın

Tamamen Ücretsiz ve Düşük Sistem Gereksinimli 14 Bilgisayar Oyunu

Yeterince güçlü bir bilgisayarınız yoksa, yeni oyunlar oynamak zalimlik gibi gelebilir. Çünkü bilgisayarınız bu oyunları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!