Yeni Microsoft Flight Simulator 2020 Modu, Şehre Dev Bir Godzilla Ekliyor 

Çalışmalarına devam eden mod yapımcıları, Microsoft Flight Simulator 2020 için Godzilla modunu tanıttılar. Yenileri yolda … Simülasyon hala yeni olduğu için mod ve eklenti sayısı çok sınırlı olsa da, geliştiriciler yeni yayınlamaya devam ediyor her gün olanlar. Bunlardan en çarpıcı olanı Godzilla moduydu. Nexus Modları aracılığıyla kullanılabilen mod, heyecan verici Godzilla’yı San Francisco Körfezi’nin ortasına 37.792394, -122.378850 koordinatlarına yerleştiriyor. Bu modelleme Godzilla’nın 2014 Efsanevi Resimler sürümüne dayanmaktadır. Bu arada, Godzilla’nın hareketli olmadığını belirtelim.

Mod geliştiricisi Sergio Perea, bu modun başarısına bağlı olarak, Empire State Binası’na tırmanan bir King Kong ile projelerine devam edebileceğini belirtti. Godzilla’nın oyunda neye benzediğini merak ediyorsanız, video hemen aşağıda. Mod sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator 2020 içerisinde halihazırda çok sayıda uçak ve havalimanı bulunuyor. Ancak oyunun en önemli özelliklerinden biri mod ve eklenti desteği. Bu bağlamda Microsoft Flight Simulator 2020’de mod ve eklentilerin nasıl kurulacağını yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Twitter, İran ile Bağlantılı 130 Hesabı Kaldırdı

İran kaynaklı olduğu belirlenen 130 hesap, ABD başkanlık tartışmalarında rol oynadıkları gerekçesiyle tamamen kaldırıldı. Seçimler ve siyaset söz konusu olduğunda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!